
Veterinary Anaesthesia Day
Datum: mrt 14, 2025 IJsselsteinDe VIERDE editie van de VAD is op 12 april 2025! Wat is er allemaal te doen tijdens de VAD? Check het hieronder:
Lezingen: Tijdens de lezingen worden diverse onderwerpen besproken die belangrijk zijn voor het leveren van anesthesiologische zorg. Het programma is zowel voor zowel dierenartsassistenten als dierenartsen. De uiteenlopende onderwerpen worden door verschillende sprekers verzorgd. De organisatie van Veterinary Anaesthesia Day kiest er bewust voor om zowel sprekers uit humane geneeskunde als diergeneeskunde te benaderen voor een lezing aangezien wij veel van elkaar kunnen leren.
Workshops: Na het succes van voorgaande jaren hebben we ook dit jaar verschillende workshops op het programma staan! Samen met diverse personen organiseren wij workshops waarbij de benodigde anesthesiologische apparatuur op een praktische wijze wordt uitgelegd. Daarnaast is er ook de kans om te oefenen met de apparatuur en vragen te stellen omtrent troubleshooting.
Simulatietrainingen: Briefing: de casus wordt ingeleid en besproken met de hele groep (zowel deelnemers als observatoren). Specifieke leerdoelen? Je kunt het aangeven bij de instructeur zodat er in een veilige setting geoefend kan worden!
Uitvoering: het scenario wordt uitgevoerd door de deelnemers waarbij zij theoretische kennis toepassen in een veilige leeromgeving. De participanten kunnen op deze manier ook (niet) technische vaardigheden binnen teamverband oefenen.
Debriefing: een evaluatie van het scenario wordt daarna met de hele groep deelnemers en observatoren uitgevoerd. Tijdens deze fase van de simulatietraining wordt er klinisch geredeneerd en de theorie gekoppeld aan de praktijk. Men kan op dat moment van elkaar leren waardoor fouten en incidenten worden opgevangen.
Voor meer informatie en inschrijven voor de VAD 2025: Proveto | Bringing knowledge into practice











